Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 29.06.2011, 19:33
-Spartakus- napisał(a):Wyświetl post
Jakby Wisła wygrała 2 razy ze Skonto to ile punktów do rankingu klubowego by wbiła
Jako klub nie otrzymamy żadnych punktów, ale otrzymamy 20% z punktów w rankingu krajowym, czyli marne 0.1
Odpowiedz cytując