Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
687
29.06.2011, 19:33
-Spartakus-
napisał(a):
Jakby Wisła wygrała 2 razy ze Skonto to ile punktów do rankingu klubowego by wbiła
Jako klub nie otrzymamy żadnych punktów, ale otrzymamy 20% z punktów w rankingu krajowym, czyli marne 0.1
Dariusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dariusz
Znajdź inne posty napisane przez Dariusz