|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Offline
|
#153

29.06.2011, 19:26
|
No to BUM 
Bem vindo!
Cytat:
|
André Luiz des Neves Peres zwany po prostu „André” podpisał kontrakt z Wisłą Krakbet.
|
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/bem-vindo
Polecam obejrzeć filmik 
|
|