Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49372
Stary 29.06.2011, 19:12
Haha jak ktoś zobaczy mój profil i policzy ile razy byłem w........ na diaza Za te jego straty piłki i podawanie do przeciwnika,za te zagrania w kosmos

I teraz wraca Oby odmieniony

Po Mariuszu Pawełku był według mnie drugim największym zagrożeniem dla naszej drużyny

Ale co by o nim złego nie mówić w ofensywie całkiem nieźle sobie radził
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 29.06.2011 o godz. 19:20.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując