Haha jak ktoś zobaczy mój profil i policzy ile razy byłem w........ na diaza

Za te jego straty piłki i podawanie do przeciwnika,za te zagrania w kosmos
I teraz wraca

Oby odmieniony
Po Mariuszu Pawełku był według mnie drugim największym zagrożeniem dla naszej drużyny
Ale co by o nim złego nie mówić w ofensywie całkiem nieźle sobie radził