http://www.dailymotion.com/video/xbb...io-nunez_sport
Czy to jest na pewno ten sam piłkarz, który jest u nas? Bo na filmiku wydaje się nieco wyższy niż na zdjęciach ze zgrupowania...
Z góry dzięki i sorry jak było
Oldpara, no właśnie, uzupełnienie... a miały być wzmocnienia ehh ale dobra, ja na razie się nie wypowiadam. Poczekamy, zobaczymy
