Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kmb
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
49362
29.06.2011, 18:45
kacpaw91
napisał(a):
Przypomnijcie sobie okienko transferowe dwa lata temu, lepsze nastroje? : )
O tym samym myslałem, 2, 3 lata wstecz slyszeliśmy że bedą wzmocnienia jak przejdziemy do dalszych etapów pucharów itd.
Pozmieniało sie?
kmb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kmb
Znajdź inne posty napisane przez kmb