Wyświetl pojedynczy post
kmb
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49362
Stary 29.06.2011, 18:45
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Przypomnijcie sobie okienko transferowe dwa lata temu, lepsze nastroje? : )
O tym samym myslałem, 2, 3 lata wstecz slyszeliśmy że bedą wzmocnienia jak przejdziemy do dalszych etapów pucharów itd.

Pozmieniało sie?
Odpowiedz cytując