Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 29.06.2011, 18:37
drops napisał(a):Wyświetl post
Jakby była wisła.tv, to mogę płacić nawet roczny abonament byle mieć możliwość oglądania Wisły, a nie czekać jak się Polsat zlituje i puści w otwartym kanale.
Mam wprawdzie kablówkę wraz z Canalem +, ale coś czuję, że nie wszystkie mecze Wisły będą pokazywane, a poza tym na takim wiślackim TV można by puścić coś z archiwów.
Reklamodawcy też pewnie by się znaleźli i wszystko hulałoby jak się patrzy.
Brzmi pięknie, tylko jest jedna sprawa... prawa do meczu. Tylko sparingi może transmitować kto chce.
Odpowiedz cytując