Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 29.06.2011, 18:24
Tak sobie patrzę i z 1600 zł już by się wyzbierało więc dobra rada dla was - przeznaczcie tą kasę na TS Wisła, UW lub WG. Z pewnością byłoby z tego więcej pożytku niż z 90 minut oglądania meczu, którego stawką jest mniej więcej nic.
Odpowiedz cytując