Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49358
Stary 29.06.2011, 18:15
jak nie ma kasy Stan to z czego ma sciagnac, mial liste zawodnikow, na kazda pozycje po 3-4 zawodnikow tak jak mowil
pewnie mial kase obiecana, ale wyszly jaja z stadionem, trzeba dolozyc kilka milionow , wiec musi brac zawodnikow z nizszych pozycji

Odpowiedz cytując