heh cos smierdzi laczac to ze sprawa Clebera ktory sam powiedzial ze podsowal pilkarza a zostal zignorowany..
Ciekawe czy sie Stan spotkal ze skautami chociaz raz w tym roku



Nie chce szukac sensacji ale Dijaz to transfer na poziomie Bednarza nie Holendra ..
Mam nadzieje ze wszyscy ktorzy doszli do druzyny spelnia oczekiwania trenejro i Nasze.