Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49356
Stary 29.06.2011, 18:12
heh cos smierdzi laczac to ze sprawa Clebera ktory sam powiedzial ze podsowal pilkarza a zostal zignorowany..
Ciekawe czy sie Stan spotkal ze skautami chociaz raz w tym roku
Nie chce szukac sensacji ale Dijaz to transfer na poziomie Bednarza nie Holendra ..
Mam nadzieje ze wszyscy ktorzy doszli do druzyny spelnia oczekiwania trenejro i Nasze.
Odpowiedz cytując