A co ma mówić. Dano mi jakies grosze na sprowadzenie 6 zawodników?

To chyba jest logiczne, że kasy nie ma. W Lidze + Extra mówił, że ma listę zawodników na każdą pozycję, których obserwował przez pół roku? To teraz wytlumacz gdzie takiego Lameya obserwował?
Stan miał swoją listę , ale dowiedział się , że nie ma kasy i musi improwizować i stąd Lamey i Diaz