|
Niech do serca sobie wezmą pewną wypowiedź z końcówki filmu "kibol" wszystkie płaczki, faceci bez jaj i ambicji.
specjalnie dla was:
" jak się dowiedzieliśmy że jest protest dzisiaj na meczu czyli siedzieć 80minut żeby śpiewać 10 to jest to straszne ale JESTEM KIBICEM I WIĄŻĘ SIĘ Z KIBICAMI BO KIBICE SĄ SIŁĄ !!"
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|