mitmichael napisał(a):

|
Byłby to dobry klub dla Sobiecha, druzyna liczaca sie w Bundeslidze. Najlepiej jakby potem Polonia zagrała z nimi mecz towarzyski i przegrala po bramce Sobiecha - byłaby to piekna zemsta
|
Ależ piękna zemsta! Pogrążyć swój były klub i to w sparingu! Wojciechowskiemu by po czymś takim raz na zawsze odechciało zabawy w piłkę...