AYALA napisał(a):

Byłby to dobry klub dla Sobiecha, druzyna liczaca sie w Bundeslidze. Najlepiej jakby potem Polonia zagrała z nimi mecz towarzyski i przegrala po bramce Sobiecha - byłaby to piekna zemsta
Edit: o Jezu, to w meczu o stawke - zadowolony?