Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.06.2011, 17:34
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Sobiecha blisko Hannoveru
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Bun...436,1,717.html
Byłby to dobry klub dla Sobiecha, druzyna liczaca sie w Bundeslidze. Najlepiej jakby potem Polonia zagrała z nimi mecz towarzyski i przegrala po bramce Sobiecha - byłaby to piekna zemsta

Edit: o Jezu, to w meczu o stawke - zadowolony?
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 29.06.2011 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując