Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2613
Stary 29.06.2011, 17:32
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Dariook znów "działa" w transferowym
Zdaje sie , że już sie wykazał wystarczajaco żeby mu podziekować za uczestnictwo na forum.
Najlepiej dożywotnio
No dokładine miałem to samo napisać. Czy to nie ten sam idiota, ktory niedawno prowokował i obrażał Stana i Maaskanta ?
Popieram wniosek o dożywocie
..
Odpowiedz cytując