bridgeburner napisał(a):

Dariook znów "działa" w transferowym
Zdaje sie , że już sie wykazał wystarczajaco żeby mu podziekować za uczestnictwo na forum.
Najlepiej dożywotnio
|
No dokładine miałem to samo napisać. Czy to nie ten sam idiota, ktory niedawno prowokował i obrażał Stana i Maaskanta ?
Popieram wniosek o dożywocie