PeterSett napisał(a):

|
taka odległość trybun od murawy, to rzeczywiście "europejsko", bleh
|
Chyba nigdy na meczu nie byłeś hejterze.
Nasz stadion ma wiele, ogrom wad, zzewnątrz wygląda jak wygląda - mogłoby być lepiej. Ale w środku... czuć klimat starych lat, ten stadion ma duszę w przeciwieństwie do np Kauflandu czy innych spedalonych lekkich konstrukcji. Katrina by go nie ruszyła
