Warto zauważyć ze kontraktujemy wszechstronnych zawodników, Diaz nie tyle co wzmocni ale zabeczpieczy pozycje lewego obrońcy i defensywnego pomocnika.Jeśli nie będziemy patrzeć na ten transfer przez pryzmat wzmocnienia a UZUPEŁNIENIA to jestem na plus
