Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa
Offline
#
49341
29.06.2011, 17:24
SWEET_83
napisał(a):
Juz wszystko jasne. Junior Diaz został wypożyczony na 1 sezon do Wisły Kraków. Jeszcze napastnik i kadra zamknięta
Napastnik i
rozgrywający
na poziomie, Melikson musi mieć konkurenta, choćby młodego talenciaka!
PeterSett
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PeterSett
Znajdź inne posty napisane przez PeterSett