Wiecie co, możemy narzekać na różne rzeczy związane z budową tego stadionu, ale patrząc na to zdjęcie
http://bi.gazeta.pl/im/2/9309/z93098...dion-Wisly.jpg
nasuwa mi się myśl, że jeszcze pare lat temu nawet nie marzył mi się taki stadion. Jakby mi ktoś powiedział x lat temu że to będzie stadion Wisły, pomyślałbym że może w Anglii jest jakaś Wisła ...

Naprawdę, europejsko, fajnie.