Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18983
Stary 29.06.2011, 17:17
Wiecie co, możemy narzekać na różne rzeczy związane z budową tego stadionu, ale patrząc na to zdjęcie

http://bi.gazeta.pl/im/2/9309/z93098...dion-Wisly.jpg

nasuwa mi się myśl, że jeszcze pare lat temu nawet nie marzył mi się taki stadion. Jakby mi ktoś powiedział x lat temu że to będzie stadion Wisły, pomyślałbym że może w Anglii jest jakaś Wisła ... Naprawdę, europejsko, fajnie.
Odpowiedz cytując