Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49339
Stary 29.06.2011, 17:12
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to że Diaz w Wiśle i basta.
http://www.clubbrugge.be/nl/nieuws/b...z-en-Scepovic-
Może przy nowych zawodnikach Diaz będzie się prezentował lepiej ehh pożyjemy zobaczymy. Został jeszcze napastnik.
Het maakt ook werk van een uitleenbeurt van 1 seizoen voor Junior Diaz naar zijn voormalige Poolse club Wisla Krakau

Juz wszystko jasne. Junior Diaz został wypożyczony na 1 sezon do Wisły Kraków. Jeszcze napastnik i kadra zamknięta
Odpowiedz cytując