Bo seniorska piłka w naszej lidze to jednak poziom wyższy od Młodzieżowych ME

A przynajmniej porównywalny - to ze tam błyszczy nie znaczy ze ma być gwiazdą u nas.
W Wiśle grał ok, więc uważam że potwierdził swoje umiejętności Sobolem z najlepszych lat moze nie jest ale poziom przyzwoity.
Naprawdę uwierzcie nie tak łatwo jest być gwiazdą u nas w Lidze ...