Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11983
Stary 29.06.2011, 17:03
Bo seniorska piłka w naszej lidze to jednak poziom wyższy od Młodzieżowych ME A przynajmniej porównywalny - to ze tam błyszczy nie znaczy ze ma być gwiazdą u nas.

W Wiśle grał ok, więc uważam że potwierdził swoje umiejętności Sobolem z najlepszych lat moze nie jest ale poziom przyzwoity.

Naprawdę uwierzcie nie tak łatwo jest być gwiazdą u nas w Lidze ...
Odpowiedz cytując