Wyświetl pojedynczy post
kmb
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49337
Stary 29.06.2011, 16:54
Kiedy Diaz przychodzi do Wisły, wiedz ze coś sie dzieje. Sytułacja z szukaniem lewego obrońcy zaczynając od Rzeźniczaka kończąc na Diazie obrazuje chyba jak cieżko jak znaleść solidnego LO.
Diaz swoją grą smiertelnie mnie irytował, aczkolwiek zdarzały mu sie dobre fragmenty.

Na dzień dzisiejszy poza NŚ mamy skompletowaną kadre na LM ew LE, co niewątpliwie cieszy.
Jednak tylko na papierze
Odpowiedz cytując