Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11981
Stary 29.06.2011, 16:53
Ogladalem tylko jeden jego mecz na tych mistrzostwach i musze powiedziec, ze gral identycznie jak w Wisle. Nie biegal zbyt wiele, ale zawsze potrafil sie znalezc w odpowiednim miejscu
Odpowiedz cytując