Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
Dziadek
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
1110
29.06.2011, 16:47
kriz69
róg kamienskiego i heltmana lub nastepna kurde nie pameitam ktora z tych małych...
ale jadac od BP przy wielickiej w strone Bonarki bedziesz mial po prawej rece wulkanizatora maja duzy wybor i calkiem zdrowe oponki
sam bralem u nich R14
Sam se spieprzaj
Dziadek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dziadek
Znajdź inne posty napisane przez Dziadek