Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18981
Stary 29.06.2011, 16:37
Legia wcześniej miała umowę na kilkaset tysięcy, podpisaną jeszcze z poprzednim prezydentem Warszawy (Marcinkiewiczem), później podpisano nową umowę (już z HGW) na 4mln.
Odpowiedz cytując