|
Senior Member
Offline
|
#4354

29.06.2011, 16:27
|
@StelmiOriginal, jakbyś czytał Gazetę Polską to wiedziałbyś, że Gazeta Polska nie od dzisiaj wspiera kibiców, nawet przed nagonką pisała artykuły na nasz temat i żadnego kłamliwego zdania tam nie wyczytałem, dlatego proszę Cię nie pisz bredni jeśli nie jesteś zorientowany w temacie, albo nadrób zaległości i przeczytaj wszystkie numery od początku to wtedy będziesz mógł zabrać głos w tej sprawie i wtedy porozmawiam z Tobą na argumenty bo na razie to z Twoją wiedzą nie ma po co, a tak poza tym nie siej fermentu na forum i daj sobie na wstrzymanie z tym kotem Jarka.
Bez odbioru, bo nie mam już czasu odpisywać na każdą twoją głupią zaczepkę.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.06.2011 o godz. 16:30.
|
|