Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4353
Stary 29.06.2011, 16:26
Cytat:
@hubert.fan: a nie czujesz się oje.bany przez Gazete Polską? Tylko totalny debil mysli, ze Gazeta Polska stawia się za kibicami, bo widzi w nich przyszlosc narodu bla, bla, bla... Kazda telewizja informacyjna, każda gazeta, każdy portal internetowy przekazuje informacje w wybrany dla siebie sposob. Czy ktoś komus zabroi przeczytać artykuly o czymś na 2 portalach i samemu wysnuć wnioski? Teraz GP jest za kibicami, za 2mce to sie skonczy i znajdą nowy target. Będzie czuli się oje.bani.
A co Ty myślisz, że GW się za nami wstawi? Gdzie indziej się mamy przebić? TVP, TVN, GW? Piszą o nas w GP więc jest super. Jeśli kibice nie dadzą się wciągnąć w wojne polityczną i nie zostaną zabawka w rękach PiSu to będzie wszystko w jak najlepszym porządku. Po prostu oni potrzebują nas a my ich i jest nam na tę chwilę po drodze ze sobą.
Przecież dla nas to by bylo super gdyby obiektywnie nas przedstawiała powiedzmy 1 gazeta, 1 stacja telewizyjna i żeby 1 partia polityczna stała za nami. Jak sobie wyobrażasz, że się inaczej przebijemy? rozdając ulotki?
Tylko powtarzam, nie możemy się dać w ciągnąć w gierki polityczne. Narazie chyba jest ok? Oni przedstawiają obiektywnie kibiców a my prowadzimy kampanię anty Tuskową, anty Po a nie kampanie ku czci PiSu
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując