Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49326
Stary 29.06.2011, 16:20
Boże... jaki ten temat jest zjebany! hmm.. " Polityka transferowa Wisły" ? A czy ktoś tu sie wypowiada o polityce transferowe?...
Bardzo ciężko trafić na konkretną dyskusje, cudem wydaje sie porozmawiać o kierunku tejże polityki , o jej założeniach i priorytetach , bezemocjonalnie postarać się ocenić jej sukcesy i porazki , okreslić jej wizje na przyszlosć..
W temacie same brednie i sprzeczne informacje. Raz białe jest białe ale na drugi dzien...czarne. Dobija ilość lingwistów i poilonistów tylko czychajacych na gramatyczny bład by nastepnie pochwalic sie wiedzą ze znajomosci zasad.
Skoro na wyższych uczelniach zaświadczenia o dyslekcji czy dyskgrafi maja moc to wybaczcie ale mamy w dupie wasze pokazy wiedzy gramatycznej.
Mam wrazenie ze kazdy mający inne zdanie od betonu jest z gimnazjum, jest pokemonem, trollem lub innym zjebanym zwierzątkiem.
Chyba gołym okiem widać ( nie dla kazdego) ze to okienko transferowe chyba nie bylo przygotowywane od 6 miesięcy. Ale jesli bylo,jak uważaja tutaj wyznawcy Stana to smierdzi ono amatorką i totalnym olaniem tematu. Jesli darmoche tak dlugo obserwowali to gratuluje. A co do naszych wypożyczen hmm żenada... Wszyscy hujowi von do domu! Tak to nawet i Bednarz potrafil rządzić. Wiecie czemu po tym sezonie tylko sie niby zbroimy? bo co bylo do sprzedania to juz dawno poszlo! Teraz to nawet kulawy bedzie tu okrzykniety wzmocnieniem, bo może i kuleje ale Stan wie co robi, napewno kulawy podniesie rywalizacje a z drugiej strony,jest nam bardzo potrzebny i moze grać na wszystkich pozycjach...kulejąc, wkoncu kadra musi byc szeroka na trzy fronty!!!
Odpowiedz cytując