Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4350
Stary 29.06.2011, 16:16
Też się trochę rozczarowałem samą lekturą gazety, no ale przynajmniej nie próbują malować się na obiektywnych, jednocześnie manipulując jak popadnie, tak jak GWno. Człowiek wie co czyta. Widzę, że kolejne osoby zarzucają natomiast GP polityczne traktowanie naszej sprawy. Pytam się po raz kolejny - co nas to obchodzi? Wspierają nas, to nic tylko się cieszyć. GP razem z innymi mediami z tego środowiska docierają do setek tysięcy ludzi, którzy poznają prawdę o kibolach. Film bardzo dobry, polecam wszystkim. Pożyczać znajomym, niech zobaczą też.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując