Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4349
Stary 29.06.2011, 16:14
@hubert.fan: a nie czujesz się oje.bany przez Gazete Polską? Tylko totalny debil mysli, ze Gazeta Polska stawia się za kibicami, bo widzi w nich przyszlosc narodu bla, bla, bla... Kazda telewizja informacyjna, każda gazeta, każdy portal internetowy przekazuje informacje w wybrany dla siebie sposob. Czy ktoś komus zabroi przeczytać artykuly o czymś na 2 portalach i samemu wysnuć wnioski? Teraz GP jest za kibicami, za 2mce to sie skonczy i znajdą nowy target. Będzie czuli się oje.bani.

A jakby w Mein Kampf był poświęcony rozdział Wisle Kraków, i pisali w samych superlatywach itd, to co? Czytamy? No przecież dobrze piszą o nas... .... ze ksiazka manifest zbrodniarza, ale dobrze o Wisle piszą, nie?
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując