Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
skibcio13
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
4348
29.06.2011, 16:10
Skoro GP jest po Naszej stronie i pisze teksty patriotyczne to właśnie że będę sponsorował Jarka i jego kota ;P
Ave Wisła!!!
skibcio13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skibcio13
Znajdź inne posty napisane przez skibcio13