Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.06.2011, 16:08
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej nie kupować gazet, tyle. Kto jest na tyle głupi i daje się omotać wokół palca G. Polskiej, prosze, kupujcie. Sponsorujcie Jarka z kotem i jego ekipe.
Tak najlepiej nie kupować gazet tylko oglądać TV- tam na pewno prędzej usłyszysz prawdę, od lat karmią ludzi dziadostwem i ich ogłupiają, Ty jesteś najlepszym tego przykładem StelmiOriginal.
Odpowiedz cytując