StelmiOriginal napisał(a):

|
Najlepiej nie kupować gazet, tyle. Kto jest na tyle głupi i daje się omotać wokół palca G. Polskiej, prosze, kupujcie. Sponsorujcie Jarka z kotem i jego ekipe.
|
Tak najlepiej nie kupować gazet tylko oglądać TV- tam na pewno prędzej usłyszysz prawdę, od lat karmią ludzi dziadostwem i ich ogłupiają, Ty jesteś najlepszym tego przykładem StelmiOriginal.
