Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.06.2011, 16:01
Nawet uważam, że Gazeta Polska jest gorsza po stokroć od Wybiórczej. Tam liżą rowa rudemu ale przynajmniej mozna cos poczytać ze swiata, sportu, filmu, cokolwiek. Nawet omijajac polityke mamy z 30% gazety do poczytania. A tu? Propaganda! III Rzesza! Gazeta zaczęła sie dobrze sprzedawać po katastrofie smoleńskiej. Zaczeli wymyslac rozne przyczyny, co trafiło na podatny grunt! Ile ze starszych osob ekscytuje sie, gdy usłyszy że ktoś kogoś mógł podkablować, dać mu bombe wodorową czy chvj wie jaką...

Najlepiej nie kupować gazet, tyle. Kto jest na tyle głupi i daje się omotać wokół palca G. Polskiej, prosze, kupujcie. Sponsorujcie Jarka z kotem i jego ekipe.
Ostatnio edytowane przez StelmiOriginal : 29.06.2011 o godz. 16:04.
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując