|
Ja się cieszę , że przynajmniej ktoś w końcu pisze o nas w pozytywnym świetle i stara się przedstawić jak najwięcej dobrych stron, bo jak na razie to cała reszta próbuje nas oczerniać na każdym kroku.
Gazeta Polska jak wszyscy wokół mógłby olać sprawę i siedzieć cicho, nie tykać drażliwych tematów, ale jednak robi inaczej i za to należy się jej szacunek.
Ta gazeta od kiedy zaczęła wychodzić zawsze stoi po tej samej stronie co my- narodowej !
|