Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18979
Stary 29.06.2011, 15:59
Legia płaci około 4mln rocznie. Sama zainwestowała w stadion 11mln (wykonała projekt obiektu), dzięki czemu jest on dopasowany do jej potrzeb.
Odpowiedz cytując