thechris napisał(a):

|
... wypożyczyć jakiegoś napastnika, oczywiście oprócz zakupu Bitona.
|
Raczej w drugą stronę - pora odciążyć budżet i kogoś, kto nie rokuje albo nie mieści się w szerokiej kadrze, sprzedać.
Naszą hossę na rynku transferowym zawdzięczamy po części temu że część kontraktów się skończyła lub wypożyczenia się skończyły i mogliśmy w miejsce starych zawodników sprowadzić nowych. Nie możemy jednak zatrudniać w nieskończoność.
Zakupy się kończą, teraz zapewne przyjdzie czas na rozstania.