StelmiOriginal napisał(a):

|
Widze ze moj post zostal skasowany, bo nie mysle jak wiekszosc tutaj. Ja powtórze jedno: nie kupujcie tego filmu. Kupując Gazete Polską wspomagacie prase pro-Pisowską. Narzekacie na Wybiórczą... a ona jest taka sama jak G. Polska! Tylko inna strona sejmu!
|
następny maniak polityczny... weź człowieku się ogarnij. My walczymy o dobre imię środowiska kibiców i gówno nas obchodzi z ktorej strony sejmu jest gazeta.