Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49320
Stary 29.06.2011, 15:27
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
do lukasza a skad masz takie info?
Obóz ma trwać 10 dni licząc od 22-go. Mamy środę wieczór, sparing, pismaki piszą o takich newsach kilka dni wcześniej, 'zbymaki' przeważnie na dzień dwa wcześniej, a na facebook'u coś jest ok 2h przed oficjalną informacją. Więc .... trzeba studzić zapały.

Na plus to ze większość naszych transferów poprzedzał podobny szum medialny wiec angaż tego zawodnika wydaje się bardzo prawdopodobny.

Co do obozu:
22-06-2011 (wisla.krakow.pl)
"Piłkarze Wisły zameldowali się już w miejscowości Doorwerth, gdzie spędzą najbliższe dziesięć dni."

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...uz_w_holandii/
Odpowiedz cytując