StelmiOriginal napisał(a):

|
Widze ze moj post zostal skasowany, bo nie mysle jak wiekszosc tutaj. Ja powtórze jedno: nie kupujcie tego filmu. Kupując Gazete Polską wspomagacie prase pro-Pisowską. Narzekacie na Wybiórczą... a ona jest taka sama jak G. Polska! Tylko inna strona sejmu!
|
Z jednej strony trudno się nie zgodzić. PiSowski rząd też swego czasu prowadził działania nieprzychylne kibicom (choć nie na tą skalę oczywiście). Z drugiej strony, w obecnej sytuacji, to środowisko wyrasta na naszego, jeśli nie strategicznego, to przynajmniej taktycznego sprzymierzeńca w walce z rządem. GP sprzyja naszym działaniom (wiadomo, że z pobudek bardziej politycznych, ale co z tego?), podejmuje działania, by odkłamać wizerunek kibiców. Ja kupiłem dzisiejszą GP, po raz pierwszy od wielu lat, jedynie ze względu na film. Póki co nie oglądałem, jak obejrzę, to podzielę się opinią.
frg napisał(a):

A czy Tobie nie wydaje sie dziwne to zainteresowanie kibicami ze strony PISu? Co, tak nagle sobie o nas przypomnieli? Teraz tacy dobrzy są?
Nie czujesz, że to tylko kolejna sprawa, żeby jedni dowalili drugim? Ja mam wyrobiony pogląd na GP po tym co i jak pisali o Smoleńsku (bomba prózniowa itp.). Dla mnie Gazeta Polska = Gazeta Wyborcza tylko z "innej strony barykady". ciężko liczyc na rzetelne pokazanie sprawy a tym bardziej na czyste intencje autorów.
co do filmu to może byc ciekawy i chociażby z tego powodu go zobacze.
|
Jeszcze raz, co nas obchodzą ich intencje?