Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18970
Stary 29.06.2011, 12:59
Dobra wiadomość z tym sektorem przyjezdnych, ciekawe tylko kto na nm zasiądzie :/. Cieszy fakt że bufor ma stanowić przerwa powstała z demontażu części siedzisk na G4. Ciekawe jak się sprawi to 3 metrowe ogrodzenie z pleksi i czy to wystarczy na mecze podwyższonego ryzyka, czy będą też zamykać G3 jako bufor?
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując