|
Dobra wiadomość z tym sektorem przyjezdnych, ciekawe tylko kto na nm zasiądzie :/. Cieszy fakt że bufor ma stanowić przerwa powstała z demontażu części siedzisk na G4. Ciekawe jak się sprawi to 3 metrowe ogrodzenie z pleksi i czy to wystarczy na mecze podwyższonego ryzyka, czy będą też zamykać G3 jako bufor?
|