|
mają w rękawie asa tak jak ma Lech, a jakoś Red Bul ważniejszy niż miejscowy klub....
Poza tym Majchrowskiego to za jaja powiesi rada miasta i pozostali mieszkańcy jakby stanęło na tym że miasto wybudowało stadion Wiśle i jeszcze by grosze od nas brało za dzierżawę.
A Wisła nie ma innego wyboru, wiadomo że na pasach grać nie będą, a na Hutniku nie ma perspektyw na zarobku z meczu.
|