Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18966
Stary 29.06.2011, 12:44
mają w rękawie asa tak jak ma Lech, a jakoś Red Bul ważniejszy niż miejscowy klub....

Poza tym Majchrowskiego to za jaja powiesi rada miasta i pozostali mieszkańcy jakby stanęło na tym że miasto wybudowało stadion Wiśle i jeszcze by grosze od nas brało za dzierżawę.

A Wisła nie ma innego wyboru, wiadomo że na pasach grać nie będą, a na Hutniku nie ma perspektyw na zarobku z meczu.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując