Nie chodzi mi o bilety po 100 zł
ale jak ktoś piszę o bilecie w kwocie 15 czy 19 zł to lekka przesada..
Gwiaździsty coś się na pewno znajdzie (pretekst przy rozmowie z miastem), poza tym nawet nie będziemy musieli szukać bo miasto nie położy na to lachy, albo Wisła albo nikt inny więc tu Wisła ma kartę przetargową. Jak Wisła nie będzie grać przy Reymonta to mieszkańcy powieszą za jaja Majchrowskiego, bo postawił stadion za 600 mln zł który stoi pusty i niszczeje.. na pewno zdaje sobie z tego sprawę więc niech klub nie da się wyj.. bo to oni mają asy w rękawie. Ten stadion nie jest przystosowany do większych imprez, to typowo piłkarski obiekt, co jedyne do jakichś koncertów (nawet z tym może być problem) ale chyba tylko naiwniak sądzi że Majcher zapraszać będzie Shakire i Eminema na Reymonta co 2 miesiące. Więc albo dajecie stadion za 3-4 mln albo się żegnamy. Finito. Pożegnania oczywiście nie będzie bo na drugi dzień Majchrowski zadzwoni z prośbą do powrócenia do rozmów. W klubie chyba mamy rozumne osoby i wiedzą jaką mają siłę przetargową, muszą się wykazać sprytem jak Legia.. Niech się nie dają zastraszać i szantażować..
zwija scauting.. też mi powód, scauting to może Podbeskidzie mieć, to są grosze, zwalnia trenerów? czyli co piłkarze będą grać bez trenerów i sztabu szkoleniowego? chyba wymieniają trenerów co jest normalne po tak nieudanym sezonie a na ich miejsce sprowadzają nowych. Poza tym o jakim my scautingu w PL mówimy, to zwykła prowizorka. Dadzą byłemu piłkarzowi Niecieczy który zakończył karierę 10 tyś na miecha po czym kupuje za 10 zł bilet na mecz Startu Otwock z Dolcanem i szuka wielce talentów.. sprzedaż przez ITI, będą konkrety to wtedy będziemy główkowac, a na razie to kaczka dziennikarska..