Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18964
Stary 29.06.2011, 12:27
Chesz drogich biletów to idz na stadion Legii niemozesz sobie wyobrazic ze drozsze bilety to mniejsza frekwencja przez co ostatecznie bedzie mniej kasy w budżecie, jak ciebie stac na płacenie wysokich cen to kup sobie skyboxa i sobie tam marudz pod nosem
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując