Chesz drogich biletów to idz na stadion Legii

niemozesz sobie wyobrazic ze drozsze bilety to mniejsza frekwencja przez co ostatecznie bedzie mniej kasy w budżecie, jak ciebie stac na płacenie wysokich cen to kup sobie skyboxa i sobie tam marudz pod nosem