Wyświetl pojedynczy post
Voin
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11969
Stary 29.06.2011, 11:32
Mam nadzieję, że Maaskant przedłuży z Wisłą kontrakt do co najmniej 2015 roku. Jest to bardzo dobry trener, zna się na rzeczy i szkoda by było, gdyby odszedł po następnym sezonie. Niech wreszcie skończy się to zatrudnianie trenerów na 1-2 lata. Długą i ciężką pracą można długo zdziałać np. Sir Alex Ferguson - pracuje w MU już 24 lata i bardzo dużo osiągnął.
Odpowiedz cytując