Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18958
Stary 29.06.2011, 11:19
Pomijając sprawy ww., dla nas kibiców najważniejsze jest to, że od nowego sezonu będzie można ogladać mecze na 3 trybunach czyli ponad 20 tys. miejsc, a w trakcie rundy dojdzie też 4 trybuna czyli ponad 33 tys.
Odpowiedz cytując