Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3337
Stary 29.06.2011, 10:57
Powiedzmy, że Ci wierze ale nie, dziękuje heh

Edit: Jednak oficjalna potwierdza, że Olisadebe przyjedzie http://lechia.pl/26265
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 29.06.2011 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując