|
"Film "Kibol" powinni zobaczyć kibice , ale może jeszcze bardziej ich rodziny i koledzy z pracy, nierozumiejący ich pasji i powielający sterotypy upowszechniane przez media i rządową propagandę".
Ja już kupiłem Gazetę Polską, koszt gazety z filmem 6,90 zł, myślę, że warto wydać te kilka zł i zobaczyć to czego inne media nie pokazują !
Chyba jest to pierwszy taki film dokumentalny o kibicach, także polecam innym Wiślakom !
|