|
A kto w ogóle powiedział, że PIS wyciąga rękę w stronę kibiców.Czy wy ....a wszystko musicie upolityczniać?Dajcie sobie spokoj i z tego typu tekstami zapraszam do tematu politycznego- tam możecie się wykazać i dusić we własnym sosie.
Ktokolwiek, cokolwiek chcę pomóc, to listy złe, bo pewnie z PISU....
Z taką mentalnością to daleko zajedziemy.....
|