krakus76 napisał(a):

|
Najciekawsze że większość mieszkańców Krakowa nie widziało niekompetencji Majchrowskiego w prowadzeniu kluczowych inwestycji miejskich. Ale zapewne będzie ciąg dalszy radosnej twórczości "menagera Krakowa". Linia tramwajowa na Ruczaj, Rondo Ofiar Katynia, Centrum Kongresowe, Hala w Czyżynach .... Na jego miejscu niespałbym po nocy bo niedługo może ktoś do niego zapukać o 5 rano ...
|
Mogą? A nie ma dalej dziad immunitetu?
Sandbender.Za co Wisła ma budować, skoro jej budżet to ok 45 mln złotych?