Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3330
Stary 29.06.2011, 08:41
0 22 napisał(a):Wyświetl post
No, własnie dlatego założyłem się z jednym z tutejszych forumowiczów, że Lenczyka w lipcu 2012 roku już w WKS nie będzie. Zdziwię się jak dotrwa do wiosny. Jego szczęście, że ma znośny terminarz na początek ligi to może rozpędem weźmie kilka wygranych i będą złudzenia, że na wiosnę będzie walka o puchary.
Bełchatów Mu się rozkleił w sezonie po 2 miejscu, potem już nikogo aż tyle (więcej niż 1 sezon... nie trenował - Pasy, Lubin. Jak nie ściągną dobrego napastnika to w przyszłym sezonie max 4-5 miejsce moim zdaniem.
Odpowiedz cytując